سلام به خوانندگان مانی فرام وب ،علی صداقت هستم با آموزش و معرفی وبسایت صدرا باکس

امروز قراره بهترین باکس کسب درآمد ایران رو به شما معرفی کنم؛البته شما با کلیک روی اینجا میتونید دومین بهترین وبسایت کسب درآمد رو هم مشاهده کنید.

سریع ترین ترین وبسایت کسب درآمد فارسی که واقعا فوق العاده هستش

اینجا قبلا سایتی رو با آگهی های 70 تومانی و 45 تومانی معرفی کرده بودم

امّا صدرا باکس از تمام رقیب های مشابه خودش بهتر و بروزتر و جلو تره!

شما میتونید روزانه چندین آگهی 100 تومنی و 40 تومنی و 20 تومنی مشاهده کنید(البته اگهی های 10تومنی و 5 تومنی و 2.5 تومنی هم حضور دارن)و واقعا کسب درآمد از اون خیلی راحت هستش و با صرف وقت خیلی کم میتونید درآمد مناسبی رو کسب و به برداشت برسید.

در ضمن اگر وبسایت رو به دوستان خودتون معرفی کنید بدون کم شدن مبلغی از درآمداونها،20%به شما میرسه.همچنین به ازای هر زیرمجموعه 500 تومن.

آموزش کار با سایت و ثبت نام:

بر روی بنر زیر یا اینجا کلیک میکنید

سپس از بالای صفحه ،روی عضویت کلیک کنید.

نکته مهم:اگر روی صفحه چنین چیزی نمیبینید روی علامت"     "بالای صفحه استفاده کنید بعد میتونید دکمه عضویت رو ببینید.

حالا کافیه نام کاملتون و آدرس ایمیلتون و تایید آدرس ایمیلتون،نام کاربری(آیدی)و پسوردتون رو وارد کنید.سپس تصویر تایید کننده رو تایید میکنید قوانین رو قبول میکنید و بر روی عضویت کلیک میکنید.

وقتی که وارد شدید بر روی کسب درآمد و مشاهده تبلیغات کلیک میکنید و یکی یکی تبلیغات رو مشاهده میکنید.

برای اطلاعات بیشتر به آیدی A.S1247 در اینستاگرام پیام بدید.

کسب درآمد از اینترنت|مانی فرام وب رو ,درآمد ,کسب ,روی ,کلیک ,میکنید ,کسب درآمد ,بر روی ,تومنی و ,کلیک میکنید ,وبسایت کسبمنبع

معرفی وبسایت کسب درآمد نهال وب

معرفی و برسی سایت کلیکی جدید یکتا کلیک|60تومان به ازای هر کلیک|آموزش تصویری

معرفی وبسایت کسب درآمد صدرا باکس|100 تومان به ازای هر کلیک بر روی آگهی!

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه معرفی اجناس ارزان بیوگرافی بازیگران و خوانندگان شوتینگ زباله دانلود فایل تحقیق مقاله نرم افزار کتاب برنامه دانلود بهترین های دنیای مجازی خرید بهترین انواع پارکت نمایندگی لوازم یدکی بیل مکانیکی Pc600 سئو در ایران مد و زیبایی آموزش وردپرس